План уроку.
(дистанційні технології навчання)
Тема програми: Модуль ПЕР-2.5.Виконання базових модельних зачісок
ПЕР-2.5.1.Виконання простих елементів зачісок
Тема уроку: Виконання елементу зачіски - валик
Мета уроку: навчальна- сприяти комплексному застосуванню знань, умінь та навичок при виконанні в зачісці елементу - валик
розвиваюча – сприяти розвитку аналітичного мислення, уміння знаходити вихід із нестандартних ситуацій.
виховна - сприяти вихованню в учнів поваги до оточуючих, охайності та дотримання дисципліни, бажання творчого і професійного росту.
Тип уроку: вивчення трудових прийомів та розвиток вмінь і навичок при
виконанні перукарських операцій.
Комплексно - методичне забезпечення уроку: Інструкційні картки, плакати, картки контролю, критерії оцінювання знань, умінь учнів.
Матеріально -технічне забезпечення уроку: ноутбук, проектор, екран, веб -камера, перукарська білизна, пеньюари, комірці, дезинфікуючі засоби, косметичні засоби для укладання, гребінці, зажими, шпильки, невидимки, тощо.
Міжпредметні зв’язки: перукарська справа, санітарія та гігієна, матеріалознавство, охорона праці
Хід уроку
I. Організаційна частина - 5хв.
1.1. Закріплення знань по БП і ОП.
II. Вступний інструктаж 20-30 хв.
2.1.Повідомлення теми та навчальної мети уроку
2.2.Повторення вивченого матеріалу і набутих знань, умінь
-Які варіанти укладання ви знаєте?
-Які комбіновані види укладання ви знаєте?
-Яку роль в укладанні відіграє проділ?
-Що таке « хвиля»? Які види « хвиль « існують?
-Дайте визначення елементам зачіски: «буклі», «валик».
-Охарактеризуйте допоміжні засоби для укладання: пінка; лак; лосьйон; гель; креми; віск
-Охарактеризуйте холодний спосіб укладання .
-Охарактеризуйте гарячий спосіб укладання
2.3.Ознайомлення учнів з матеріалами уроку.
2.4. В технологічній послідовності в уповільненому темпі показ елементу зачіски-валик.
ВИКОНАННЯ ЕЛЕМЕНТУ ЗАЧІСКИ-ВАЛИК
Є зачіски, які ніколи не виходять з моди. Вони називаються класичними і підходять майже для будь-якої ситуації.
Однією з таких багатоцільових і ефектних зачісок є зачіска валик (також відома як французький твіст або зачіска черепашка). Вона підійде як для урочистого випадку, так і для створення суворого офісного образу. А якщо її трохи прикрасити, збирати не всі волосся, а залишити маленькі пасма - вийде ексцентричний і вільний стиль.
Валик — начесане та викладене у вигляді валика по крайовій лінії росту волосся.
Для створення зачіски знадобитися:
Гребінець із хвостиком - для розчісування .
Пелерина
Гребінець - вилочка - для начісування, тупірувания.
Щітка - для начісування і тупірування;
Затискачі - для кріплення волосся під час виконання зачіски;
Шпильки - використовуються як для фіксації окремих пасом, так і для прикраси зачіски;
Невидимки - для підтримки форми зачіски і фіксації окремих елементів
Електроплойка (конусна) - для створення локонів по всій голові або на окремих ділянках.
Лак для фіксації
Технологія виконання
1. Сухе волосся ретельно розчісують.
2. Потім у нього біля коренів утирають мус.
3. Волосся з двох боків підкручують у "валик" до потилиці та закріплюють заколкою.
4. По краю валик заколюють шпильками.
5. Для збільшення об'єму під "валик" можна підкласти шиньйон.
6. Вільні кінці загорнути у "валик" і закріпити зверху шпильками або оформити локони.
2.5.Аналіз навчально -технічної документації
2.6.Суть і зміст операції.
2.7.Аналіз можливих помилок і шляхи їх попередження.
2.8.Способи самоконтролю, взаємоконтролю при виконанні операції.
2.9.Можливі способи виконання роботи і вибір найбільш раціональних із них
2.10.Безпечні методи праці під час роботи.
2.11.Економія електроенергії, часу, матеріалів.
2.12.Розвиток в учнів самоконтролю, взаємоконтролю, самостійного планування при виконанні навчальних робіт.
2.13.Закріплення навчального матеріалу
-виконання в технологічній послідовності в уповільненому темпі елементу зачіски-валик.
2.14.Надати денне завдання учням на зміну - 6год
III.Поточний інструктаж і самостійна робота учнів-6г.
3.1.Дотримання правил БП, ОП
-Чи всі учні можуть самостійно приступити до роботи
-Контроль за якістю роботи, раціональне використання робочого часу, електроенергії
-Організація учнями своїх робочих місць
-Індивідуальні і додаткові інструктажі на робочих місцях
-Самостійність та самоконтроль в роботі
-Перевірити обсяг та якість роботи
-Виставити бали за денне завдання
IV.Заключний інструктаж 20 - 25хв.
-Підведення підсумків уроку і ступінь досягнення поставленої мети
-Показ кращих робіт і аналіз досягнень, при цьому звернути увагу на відповідальність учнів
-аналіз типових помилок при виконанні прийомів, операцій, їх причини та шляхи попередження
-Звернути увагу на дотримання правил БП, ОП, організацію робочого часу, місця, уважність під час роботи, самоконтроль і взаємоконтроль
-Оголошення і мотивація оцінок
-Домашнє завдання
-навчитись в технологічній послідовності в уповільненому темпі виконанню елементу зачіски-валик.
-переглянути відео за посиланням:
https://www.youtube.com/watch?v=8KU8w5CTvJ8
https://www.youtube.com/watch?time_continue=3&v=SDg8mymKDCs&feature=emb_logo
https://www.youtube.com/watch?v=zezCmC4p7QI
Коментарі
Дописати коментар